fbpx

Telefon: 35 06 10 00 | telemark@elektropluss.no

OM ELEKTROPLUSS TELEMARK

Om oss

Elektropluss Telemark AS er et godt etablert firma med 35 ansatte i Telemark distriktet. Vi har hatt lang og god fartstid og bygd opp oss bred kompetanse ved hjelp av flinke medarbeidere. 

Vi tar på oss alt fra elektriker installasjon i bolig og industri, varmepumpe luft/luft og internkontroll innenfor bolig, næring og landbruk.

Vår Historie

Elektropluss ble opprinnelig etablert i 1999. Firmaet startet først opp i Bø i Telemark og etterhvert kom det også til en avdeling i Oslo. I 2015 ble Telemark avdelingen fusjonert med Elektropluss Telemark.

I 2017 ble Elektropluss Telemark kjøpt opp av Elscoop som sørger for bred kompetanse innenfor elektro installasjoner.

Våre verdier

  • Tilgjengelighet: Vi er tilgjengelig i hele Telemark 24 timer i døgnet, 365 dager i året og kommer raskt for utføre jobben
  • Kvalitet: Vi er ekstremt fokusert på at våre tjenester skal bestå av høy kvalitet til deg som kunde
  • Stolthet: Vi er stolt av jobben vi utfører og firmaet vi jobber for

JOBBE HOS OSS

Bli lærling hos oss

Hvert år tar Elektropluss Telemark inn 1-2 lærlinger. Vi ønsker å komme i kontakt med de beste kandidatene og ønsker at flest mulig tar kontakt med oss.

Vi kan tilby gode medarbeidere, fagopplæring av høy standard som gir store faglige utfordringer i læretiden din. 

Send oss en søknad:  telemark@elektropluss.no

Ledig stilling

Vi er hele tiden på jakt etter dyktige kandidater her i Telemark for å forbedre bedriftens posisjon i markedet.

Send oss gjerne en åpen søknad med CV og søknadsbrev om du kunne tenke deg å jobbe for oss.

Søknaden sendes til: telemark@elektropluss.no

ADMINISTRASJON

Ole Halvor Kolstad

Daglig Leder
Tlf: 90 10 00 30
E-post: ole.halvor@elektropluss.no

Alf Thore Sauar

Saksbehandler
Tlf: 97 70 02 27
E-post: alf@elektropluss.no

Thor Henning Bråthen

Saksbehandler
Tlf: 90 55 50 04
E-post: thorh@elektropluss.no

Geir Sageie

Saksbehandler
Tlf: 90 98 45 87
E-post: geir@elektropluss.no

Arnt Langkaas

Saksbehandler
Tlf: 91 72 77 28
E-post: arnt@elektropluss.no

Erling Kaasa

Saksbehandler
Tlf: 91 90 98 38
E-post: erling@elektropluss.no

Mette Hvilen

Regnskapsansvarlig
Tlf: 91 68 97 94
E-post: mette@elektropluss.no

ANSATTE

Kristian Paulsen

Elektriker
Tlf: 48 86  84 75
E-post: kristian@elektropluss.no

Vegard Slaattedahl

Elektriker
Tlf: 90 15 68 87
E-post: vegards@elektropluss.no

Jørn Såmund Lunde

Elektriker
Tlf: 45 95 56 05
E-post: jornsl@elektropluss.no

Olav Myhre

Elektriker
Tlf: 90 50 67 38
E-post: olavm@elektropluss.no

Torjus Sauar

Elektriker
Tlf: 95 98 84 55
E-post: torjus@elektropluss.no

Ole Martin Skogseide

Elektriker
Tlf: 46 85 02 89
E-post: ole.martin@elektropluss.no

Magnus Eikland

Elektriker
Tlf: 40 03 02 17
E-post: magnuse@elektropluss.no

Hans Sauar

Elektriker
Tlf: 95 98 84 56
E-post: hans@elektropluss.no

Espen Moen

Elektriker
Tlf: 95 98 84 64
E-post: espenm@elektropluss.no

Tom Roar Jensen

Elektriker
Tlf: 95 98 84 58
E-post: tomroar@elektropluss.no

Jens Kristian Larsen

Elektriker
Tlf: 90 72 99 53
E-post: jens.kristian@elektropluss.no

Jon Kittil Sollid Tveit

Elektriker
Tlf: 47 60 18 65
E-post: jon@elektropluss.no

Jørgen Hana

Elektriker
Tlf: 47 26 36 32
E-post: jorgen@elektropluss.no

Joakim Kristiansen

Elektriker
Tlf: 99 39 60 62
E-post: joakim@elektropluss.no

Hans Herman Kløcker

Elektriker
Tlf: 95 76 57 47
E-post: hansherman@elektropluss.no

Svein Eyvind Bø

Elektriker
Tlf: 95 22 60 43
E-post: svein.eyvind@elektropluss.no

Sondre Lundevall

Elektriker
Tlf: 95 09 44 01
E-post: sondrel@elektropluss.no

Steinar Jacobsen

Elektriker
Tlf: 90 88 82 44
E-post: steinarj@elektropluss.no

Steinar Torblå

Elektriker
Tlf: 95 98 84 79
E-post: steinar@elektropluss.no

Andreas G Svalastoga

Elektriker
Tlf: 92 85 76 01
E-post: andreasgs@elektropluss.no

Simen Gjelstad

Lærling
Tlf: 95 49 44 89
E-post: simen@elektropluss.no

Erik Dahlseng Hermansen

Lærling
Tlf: 94 89 86 13
E-post: erik@elektropluss.no

Even Evju Kolstad

Lærling
Tlf: 99 38 59 99
E-post: even@elektropluss.no

Lavdim Kuka

Lærling
Tlf: 45 50 21 89
E-post: lavdim@elektropluss.no

Jostein Lund

Lærling
Tlf: 41 30 66 12
E-post: jostein@elektropluss.no

Nils Christian Eriksen

Lærling
Tlf: 97 10 87 52 
E-post: nilsc@elektropluss.no

Richard Hosum Beck

Lærling
Tlf: 48 05 66 53
E-post: richard@elektropluss.no


Nexans
Draka Prysmian
Sg
Schneider Electric
Eaton
ABB
Elektroskandia
Elko
Solar
Glamox
Unilamp
Glendimplex
Lanse
Onninen
Pipelife
Teccon
Defa Lightning
MircoMatic

Åpningstider

Man - fre kl. 08.00-15.30
Vi har også døgnvakt ved akutte situasjoner


Kontaktinformasjon

Avdeling Bø: 35 06 10 00
Avdeling Seljord: 35 05 29 00
E-post: telemark@elektropluss.no
Organisasjonsnummer: 915 453 457